Elmevej 22 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Fårvang - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fårvang. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fårvang er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Elmevej 22 og fritidshuset på Teglgårdsparken 85 Truust.

Villaen på Elmevej 22 tilbyder en rummelig boligoplevelse med 145 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Med en beliggenhed på en 804 kvadratmeter stor grund er der god plads til både indendørs og udendørs aktiviteter.

Fritidshuset på Teglgårdsparken 85 Truust er en hyggelig boligmulighed med sine 50 kvadratmeter og 3 værelser. Beliggende på en større grund på 1248 kvadratmeter, er der rig mulighed for at nyde fritiden ude i det fri.

De to boliger har hver deres særpræg og appellerer til forskellige købere. Villaen er ideel for dem, der ønsker mere plads, mens fritidshuset er perfekt til dem, der søger et mindre, afslappende opholdssted.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga