Valsemøllen mel til 12 kr. og Spier PS-vin til 40 kr. hos DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra DagliBrugsen i Fårvang og fundet nogle fantastiske tilbud. Her kan du blandt andet finde gode tilbud på Valsemøllen mel og Spier PS-vin.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned til DagliBrugsen i Fårvang og gør en god handel!

DagliBrugsen: Valsemøllen mel, brødblanding eller Yummy kageblanding
Pris: 12 kr. pr. pakke

DagliBrugsen tilbyder forskellige varianter af Valsemøllen mel, brødblanding eller Yummy kageblanding til en pris af kun 12 kr. pr. pakke. Vægten varierer fra 250 til 2000 g, og tilbuddet gælder fra fredag den 9. oktober til og med torsdag den 22. oktober.

DagliBrugsen: Spier PS-vin fra Sydafrika
Pris: 40 kr. pr. flaske

For vinelskere er der også et godt tilbud på Spier PS-vin fra Sydafrika. Du kan få en flaske på 75 cl til kun 40 kr. Tilbuddet er gyldigt fra fredag den 9. oktober til torsdag den 22. oktober.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler